3. liga: Ponad dwa lata temu 3:0, jak będzie jutro? [ZAPOWIEDŹ]

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Ponad dwa lata temu 3:0, jak będzie jutro? [ZAPOWIEDŹ]
2018-10-05

Mało kto już o tym pamięta, ale jutrzejsze starcie Podhala z beniaminkiem z Połańca nie będzie pierwszym w historii obu klubów. W kampanii 2015/2016, a więc w "przeddzień" reorganizacji ligi oba zespoły rywalizowały w III lidze grupie małopolsko-świętokrzyskiej.

Fot. Maciej Zubek (zdjęcie z meczu 9 kwietnia 2016 roku)

Rozegrano wtedy 2 spotkania. Oba padały łupem gospodarzy. W Połańcu Czarni wygrali 5 września 2015 roku 3:1, a w Nowym Targu lepsze było Podhale (wygrana 3:0 - 9 kwietnia 2016 roku). Już jutro oba zespoły powalczą ze sobą o 3 punkty po raz trzeci, jednak w zupełnie innej lidze i przystępując do meczu z różnych pułapów.

Podhale po ostatniej serii meczów bez porażki i dwóch zwycięstwach z rzędu awansowało na badzo wysoką, 5. lokatę, wyprzedzając m. in. KSZO Ostrowiec, czy spadkowicza z II ligi - Wisłę Puławy. Czarni balansują z kolei na granicy środka tabeli i strefy spadkowej, od której dzielą ich zaledwie 2 punkty (12. miejsce w tabeli).

Ewentualna wygrana Podhala może dać nowotarżanom awans o kolejne miejsce w górę. Goście z Połańca z pewnością jednak nie odpuszczą, tym bardziej, że teraz każdy punkt jest dla nich na wagę złota. Krótko mówiąc: szykują się spore emocje i dużo walki! Serdecznie zapraszamy więc już jutro na Stadion Miejski w Nowym Targu na godzinę 15:00. Szczegóły na plakacie:

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY