3. liga: Hit kolejki w Nowym Targu - walkę czas zacząć! [ZAPOWIEDŹ]

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Hit kolejki w Nowym Targu - walkę czas zacząć! [ZAPOWIEDŹ]
2018-11-02

Emocje rosną z każdą godziną... Już jutro o 13:00 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu rozegra się jedna z najważniejszych bitew wojny "III liga 2018/2019". Do stolicy Podhala zawita bowiem Motor Lublin, aktualny 3. zespół tabeli z żądzą odebrania Podhalu korony lidera...

Rywale nowotarżan nie zaczęli sezonu najlepiej, co skutkowało aż 2 zmianami na ławce trenerskiej. Sezon rozpoczynał na niej Mariusz Sawa, 17 września zastąpił go Robert Chmura, a 8 października stery objął Robert Góralczyk. Po drugiej stronie barykady od początku sezonu drużynę prowadzi nieprzerwanie i z wielkimi sukcesami Dariusz Mrózek, pod którego wodzą Podhale nie przegrało od 13 spotkań, a od 6 zwycięża i nie traci w ogóle bramek. Motor aż takimi statystykami pochwalić się nie może, co nie umniejsza jednak faktu, że od 6 meczów w III lidze jest niepokonany, z czego jednak tylko połowa to zwycięstwa, a żadne z nich wyjazdowe.

Czy to znaczy, że Podhale będzie faworytem jutrzejszej potyczki?

Moim zdaniem nie ma takiego. Szanse oceniam 50 na 50. Zadecyduje myślę, dyspozycja dnia i to kto lepiej zrealizuje swój plan na to spotkanie. Przygotowujemy się o tego meczu jak do każdego innego – mówił na łamach portalu podhaleregion.pl trener NKP, Dariusz Mrózek.

Pewne jest jedno: mecz, o którym słyszymy w niemal każdym medium, związanym z III ligą grupą IV, jest zdecydowanie warty obejrzenia. Czy Podhale pozostanie niepokonanym w tym sezonie u siebie zespołem? Czy przedłuży serię meczów bez porażki do 14? Czy ponownie świetnie w bramce spisze się Szukała i Motor nie zdobędzie ani jednej bramki? I czy - w końcu: NKP utrzyma się na fotelu lidera, czy też Motor Lublin pozbawi Podhale tego przywileju? Kibice Podhala z pewnością na większość z tych pytań chcieliby odpowiedzieć twierdząco, ale prawdę poznamy dopiero jutro - i mamy nadzieję, że przy obecności wielu Kibiców! Zapraszamy!

15. KOLEJKA III LIGI GRUPY IV

NKP Podhale Nowy Targ vs Motor Lublin
Czas: 3 listopada (sobota), godz. 13:00
Miejsce: Stadion Miejski Nowy Targ

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY