3. liga: Licznik bije dalej. Podhale liderem!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Licznik bije dalej. Podhale liderem!
2019-04-07

Do 21 wzrosła już liczba ligowych meczów z rzędu bez porażki, piłkarzy Podhala Nowy Targ w rozgrywkach grupy IV 3 ligi. W wyjazdowym spotkaniu 22 kolejki, nowotarżanie ograli 1:0 Orlęta Radzyń Podlaski i tym samym, po sensacyjnej porażce Stali Rzeszów w Oświęcimiu, nowotarżanie zostali samodzielnym liderem tabeli!

Fot. i tekst: Maciej Zubek

Najważniejsza akcja tego meczu miała miejsce w 25 min. Wtedy padł właśnie zwycięski gol dla Podhala. Jego autorem był Marcin Przybylski, który przejął piłkę wybitą przez obrońców gospodarzy po wcześniejszym rzucie wolnym Podhala, i z bliska skierował ją do bramki. W końcówce nowotarżanie mieli o tyle ułatwione zadanie, że od 78 min po czerwonej kartce dla jednego z zawodników Orląt, grali w liczebnej przewadze. Zresztą mecz obfitował w kartki. Arbiter główny pokazał ich łącznie aż 11. 

Orlęta Radzyń Podlaski – NKP Podhale Nowy Targ 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Przybylski 25.

Orlęta: Nowacki – Zarzecki ŻK, Ciborowski ŻK, Gałązka ŻK, Kot ŻK, Wojczuk ŻK, ŻK, CZK 78, Ilczuk ŻK (61 Barciak), Rycaj, Korolczuk (85 Bożym), Panufnik, Turek (67 Waniowski).

Podhale: Szukała – Mączka ŻK, Bedronka, Baran, Tonia - Lewiński ŻK, Mianowany, Przybylski ŻK (82 Palonek), Potoniec, Kobylarczyk (58 Mizia) - Pląskowski ŻK. 

Sędziował: Mateusz Kowalski z Kielc.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY