Z Wisłą w Sandomierzu - już jutro!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Z Wisłą w Sandomierzu - już jutro!
2018-08-14

Już jutro o godzinie 17:00 w Sandomierzu piłkarze Podhale rozegrają drugi w tym sezonie mecz w ramach rozgrywek III ligi. Przeciwnikiem naszych zawodników będzie tamtejsza Wisła.

Fot. Maciej Zubek

Ani Wisła, ani Podhale inauguracji sezonu do udanych zaliczyć nie może. Sandomierzanie (14. zespół poprzedniego sezonu) ulegli na wyjeździe spadkowiczowi z II ligi - Wiśle Puławy, z kolei "Szarotki" po raz kolejny nie mogły znaleźć sposobu na Chełmiankę (2. przegrana z rzędu z tym klubem, wliczając poprzedni sezon).

Obie drużyny stoją więc przed szansą zrehabilitowania się za przegrane na starcie i wyjście wyżej w tabeli. W obu przypadkach z pewnością nic poza zwycięstwem nie wchodzi w grę, szczególnie biorąc pod uwagę duże ambicje Podhalan oraz fakt, że Wisła gra u siebie. Dodatkowo w poprzednim sezonie w rywalizacji tych zespołów raz wygrała drużyna z Sandomierza, a raz byliśmy świadkami remisu. To kolejny czynnik, który powinien jeszcze mocniej zmobilizować nowotarżan do sięgnięcia po 3 punkty i przerwania serii braku zwycięstw nad tym przeciwnikiem.

Szykuje się więc dobre spotkanie, pełne walki i zaangażowania. Reasumując - za Wisłą przemawia z pewnością atut własnego boiska i liczby z poprzedniego sezonu, zaś za Podhalem - klasa zespołu i świetne miejsce na koniec kampanii 2017/2018 (5. lokata), po której ambicje naszych piłkarzy z pewnością są wciąż bardzo duże. Czy to wystarczy, by pokonać Wisłę? Przekonamy się już jutro około godziny 19:00.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY