3. liga: Uciekli przed śnieżycą

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Uciekli przed śnieżycą
2019-02-12

Od dzisiaj pierwsza drużyna NKP Podhale przebywa na obozie przygotowawczym w Szalowej. Już jutro zmierzy się tam z IV-ligowym Glinikiem Gorlice w kolejnym meczu kontrolnym, a pierwszym w czasie trwania obozu.

W czasie 5-dniowego zgrupowania, które potrwa do soboty włącznie, trzecia drużyna III ligi grupy IV będzie intensywnie pracować nad szlifowaniem formy przed startem rundy wiosennej, która rozpocznie się już za niespełna miesiąc. Sztab szkoleniowy zaplanował na ten okres m. in. ranne i popołudniowe jednostki treningowe oraz 2 mecze kontrolne. Jutro zmierzymy się z IV-ligowym Glinikiem Gorlice (20:00), a na zakończenie zgrupowania podejmiemy 6. zespół I ligi - Puszczę Niepołomice (10:30).

Do Szalowej dotarliśmy bez problemów, choć słyszałem, że w Nowym Targu dość mocno dał się kierowcom we znaki śnieg. Gdy wyruszaliśmy rano, jakieś opady były, ale nie aż tak duże. Można powiedzieć, że uciekliśmy w ostatniej chwili przed śniegiem - mówił kierownik drużyny, Arkadiusz Marczyk.

W czasie wolnym zgrupowania zaplanowano m. in. czas na integrację. Całość została starannie dopracowana przez trenerów pierwszej drużyny - tak, by zespół został optymalnie przygotowany do nowej rundy rozgrywek III ligi. Oczywiście szczegółów szkoleniowych zdradzać nie możemy, ale każdego, kto ma taką okazję, zapraszamy do odwiedzenia naszego zespołu na meczach kontrolnych!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY