Szkolenia BHP - poznaj Partnera NKP Podhale

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Szkolenia BHP - poznaj Partnera NKP Podhale
2019-01-27

Serdecznie zapraszamy na krótki wywiad z Panią Agnieszką Ligas-Pawlińską, właścicielką firmy Szkoleniowo-Doradczej, świadczącej m. in. usługi związane z BHP.

Jakub Udziela: Pani Agnieszko, wraz ze swoją firmą Aligas zalicza się Pani do grona partnerów NKP Podhale. Skąd taka decyzja i pomysł na nawiązanie współpracy?
Agnieszka Ligas-Pawlińska: NKP to prężnie rozwijający się Klub, prowadzony przez ludzi, którzy wiedzą, co robią. Stabilny partner daje gwarancję, że współpraca będzie przebiegała w dobrym stylu. Dlatego też zdecydowałam się na ten krok.

Proszę nam opowiedzieć kilka słów o Pani firmie: kiedy i jak powstała, jakie wartości i cele Państwu przyświecają i jakie są plany na przyszłość, na rozwój działalności?
- Firma działa na rynku już od 2009 r. Od tego czasu stale się rozwija, bazując na najnowszej technologii obecnej na rynku oraz stosując elastyczne rozwiązania dla swoich Klientów.

A w praktyce: z jakich usług może skorzystać w Pani firmie zarówno klient indywidualny, jaki i przedsiębiorcy oraz ich firmy i organizacje?
- Jest to szeroki zakres usług szkoleniowych. Wśród nich szkolenia dla pracowników wyznaczonych do ochrony PPOŻ i ewakuacji, szkolenia dla osób wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy w zakładzie pracy, szkolenia okresowe dla pracodawców wykonujących zadania służby BHP, szkolenia okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych oraz szkolenia BHP dla pracodawców i kierowników oraz innych osób kierujących pracownikami. Od zeszłego roku prowadzimy również sklep z artykułami BHP, więc mogą również skorzystać z naszej oferty np. ogrodnicy i przyjść po gumiaki czy rękawiczki, czy z drugiej strony - wędkarze i przyjść po wodory - dodaje z uśmiechem Pani Agnieszka.

Jakie nadzieje na przyszłość wiąże Pani w związku ze współpracą z NKP?
- Mam nadzieję, że wraz z prężnym rozwojem Klubu i jego pięciem się w górę po kolejnych szczeblach rozgrywek, również grono partnerów będzie coraz mocniej rozpoznawalne, a co za tym idzie - zyska kolejnych Klientów, z którymi połączy nas miłość do nowotarskiej piłki.

Czy zarówno Klub, jak i Pani firma może rozwinąć się w poszczególnych aspektach działania, dzięki tej współpracy?
- Myślę, że jak najbardziej. Współpraca z organizacjami, firmami, czy stowarzyszeniami to zawsze świetna okazja do wymiany doświadczeń, co z kolei wpływa na obopólny rozwój.

Życzymy więc sobie, jak i Pani owocnej współpracy oraz dalszego, prężnego rozwoju!
- Dziękuję, również życzę sobie tego dla obu naszych instytucji.


Firmę ALIGAS szkolenia i doradztwo BHP wraz ze wspomnianym sklepem z artykułami BHP znajdziemy przy ul. Królowej Jadwigi 60 w Nowym Targu. Zapraszamy również na stronę ALIGAS.pl.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY