Trener bramkarzy NKP na stażu w Zagłębiu Lubin

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Trener bramkarzy NKP na stażu w Zagłębiu Lubin
2018-09-03

Trener bramkarzy pierwszej drużyny NKP Podhale i Akademii Piłkarskiej Podhala, Mateusz Wójcik, wziął udział w stażu trenerskim w Ekstraklasowym Zagłębiu Lubin.

Fot. Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie

Staż organizowany był przez KGHM Zagłębie Lubin SA i Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie. W ramach 3-dniowego pobytu w Lubinie (27-29 sierpnia) trener Mateusz Wójcik brał udział w treningach bramkarskich wszystkich drużyny Akademii Zagłębia oraz pierwszej, Ekstraklasowej drużyny Zagłębia. Wykłady w ramach stażu prowadził wybitny psycholog sportowy Paweł Habrat (m. in. psycholog Reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas Euro 2012) oraz trener bramkarzy Akademii Zagłębia i trener pierwszej drużyny lubińskiego klubu.

DN3A6928

Staż odbyłem w ramach rozwoju własnego, jak i rozwoju naszego klubu. Cały czas pragnę podnosić swoje umiejętności, a to była świetna ku temu okazja, podczas której mogłem również konsultować się z trenerami z całej Polski. Poszerzyłem dzięki temu swój warsztat i sprawdziłem, czy wraz z pierwszą drużyną i Akademią Podhala idziemy w dobrym kierunku szkoleniowym. Okazało się, że szkolimy podobnie jak trenerzy z całej Polski, więc idziemy w dobrą stroną - podsumował trener Mateusz Wójcik.

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przełoży się na jeszcze lepszą pracę z bramkarzami NKP Podhale i sprawi, że Akademia Podhala będzie w dalszym ciągu rosła w siłę i stawała się coraz bardziej rozpnawalną w Polsce marką.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY