PPP: NKP gromi Łopuszną

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ PPP: NKP gromi Łopuszną
2018-09-05

W 3. rundzie Pucharu Polski Podhala, NKP Podhale pokonało na wyjeździe Przełęcz Łopuszna 14:0 i pewnie awansowało do kolejnej rundy.

Był to niestety mecz bez większej historii. Podhale już po kwadransie wygrywało 3:0, a po pierwszej połowie wynik ten uległ potrojeniu. Rezultat mógł wskazywać 10:0, ale w 2. minucie Dziedzic nie wykorzystał rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z graczy Łopusznej.

Po przerwie nasi piłkarze nieco zwolnili tempo, ale wciąż systematycznie punktowali swojego rywala. Swoje "show" kontynuował Damian Mrówka, który do siatki Przełęczy aż 8-krotnie (!) posłał futbolówkę, tym samym pobijając swój rekordy goli w jednym spotkaniu (dotychczas wynosił on 7 trafień - jeszcze z czasów gry w Jarmucie Szczawnica).

W 4. rundzie Pucharu Polski Podhala NKP zmierzy się ze zwycięzcą pary Granit Czarna Góra - Babia Góra Lipnica Wielka (mecz ten zaplanowano na 12 września).

Przełęcz Łopuszna (A klasa) – NKP Podhale Nowy Targ (III liga) 0:14 (0:9)