Popularny Batman znów w NKP!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Popularny Batman znów w NKP!
2019-02-04

Miło nam poinformować, że popularny "Batman", czyli trener Krzysztof Leśniakiewicz, prowadzący do niedawna zespoły seniorskie naszego Klubu, został trenerem koordynatorem etapu "0" szkolenia w Akademii Piłkarskiej Podhala!
 
Trener Leśniakiewicz to doświadczony w pracy z dziećmi i młodzieżą szkoleniowiec, ceniony na Podhalu za swoją wiedzę i doświadczenie, który jak mało kto potrafi przekazywać je swoim podopiecznym. To on jako trener rozpoczynał drogę Podhala do III ligi, później prowadził również drużynę rezerw. Dziś ogromnie się cieszymy, że trener Leśniakiewicz ponownie będzie pracował w naszym klubie. W Akademii Piłkarskiej Podhala będzie pełnił rolę trenera koordynatora Akademii Przedszkolaka, a więc najmłodszych adeptów piłki nożnej w naszym Klubie.

Trenerze - witamy ponownie i dziękujemy, że jest trener z nami!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY