Juniorzy nie próżnują

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Juniorzy nie próżnują
2018-12-08

Juniorzy starsi NKP rozegrali kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem rywalem nowotarżan był zespół Pcimianki Pcim.

Kolejny bardzo cenny sparing w okresie roztrenowania z Juniorami Starszymi Pcimianki Pcim piłkarze Podhala rozegrali w miniony czwartek.

Pomeczowa relacja trenera, Sebastiana Świerzbińskiego:

Mecz zaczął się słabo w naszym wykonaniu, przez 20 minut wyglądaliśmy ospale i popełnialiśmy proste, czasami niewymuszone błędy w obronie. Mimo tego konsekwentnie realizowaliśmy założenia na dzisiejsze spotkanie. Do tego momentu chociaż więcej utrzymywaliśmy się przy piłce, nie przynosiło to efektów, a goście prowadzili 3:1. Od 25. minuty wydarzyło się coś, co rzadko można w piłce spotkać w takiej kategorii wiekowej. W przeciągu 20 minut nasi zawodnicy strzelili 6 bramek, nie tracąc przy tym żadnej! Akcję zaczynały nabierać płynności i wychodziło chyba wszystko, nad czym pracowaliśmy w ostatnich 2 tygodniach. Taka postawa pozwala patrzeć pozytywnie w przyszłość. W drugiej połowie byliśmy świadkami szarpanej gry, ale też było kilka dobrych zachowań na boisku. Podsumowując: sparing bardzo wartościowy, z którego będziemy mieli kolejny materiał do analizy. Zawodnicy z Pcimia zawiesili poprzeczkę wysoko.

NKP Podhale Nowy Targ - Pcimianka Pcim 8:4 (7:3)
Bramki dla Podhala:
 Skóbel, Otręba x2 , Zubek, Wybrańczyk x2, Głowa, Pranica

Skład Podhala: Derek (46' Krzysztof), Wybrańczyk, Bałos (60' Kuruc), Topór A. (46' Worwa P.) - Kuruc (46' Masłowski), Zubek, Głowa (46 ' Mańko), Skóbel (46' Topór A.), Otręba (46 ' Pranica), Molis ( 46 ' Abramek

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY