MLJS: Trzecia wygrana z rzędu!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Trzecia wygrana z rzędu!
2018-09-15

Trzecią wygraną z rzędu odnieśli piłkarze Podhala Nowy Targ w kolejnej potyczce w ramach Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Tym razem pokonali Dunajec Nowy Sącz 2:1.

Mecz bardzo dobrze ułożył się dla nowotarżan, którzy już w 13. minucie za sprawą indywidualnej akcji Skóbla, dograniu na długi słupek do Zubka i dobitce Molisa wyszli na prowadzenie. Gospodarze swoich sił próbowali głównie w kontratakach. Jeden z nich w 23. minucie zakończył się bramką na 1:1.

Tuż po przerwie, Podhale stanęło przed szansą na ponowne wyjście na prowadzenie, ale dwie 100-procentowe sytuacje zmarnowali Molis i Skóbel. NKP wciąż jednak nacierało i było zespołem dominującym, choć w efekcie nadziewało się na groźne kontry Dunajca. Na szczęście gospodarze byli w nich nieskuteczni. Przełomowy moment w meczu nastał w 82. minucie. Łukaszczyk dośrodkował w pole karne, gdzie po zablokowanym strzale M. Topora piłka spadła na 6 metr, a najbardziej przytomny był Lubelski, który wpakował piłkę do siatki. W ostatnich minutach Podhale miało jeszcze dwie dogodne sytuacje na podwyższenie wyniku, ale niestety szwankowała skuteczność.

Cieszy trzecie zwycięstwo z rzędu wywiezione z gorącego terenu, jakim jest Nowy Sącz. Powoli myślimy już o meczu za tydzień, kiedy to zmierzymy się u siebie z Dalinem Myślenice. Zapraszamy wszystkich kibiców na nasz Stadion w sobotę 22 września na godzinę 10:00! - zachęca trener Sebastian Świerzbiński.

Dunajec Nowy Sącz - Podhale Nowy Targ 1:2 ( 1:1)

Bramki dla Podhala: Molis , Lubelski

Podhale: Pieszek - Derek ( 55 Uchroński), M. Topór,Wybrańczyk , A. Topór – Łukaszczyk, Pranica (55 Mańko), Skóbel ( 78 Lubelski ) , Zubek ( 78 Kuruc ) , Otręba ( 78 Głowa ) - Molis