MLJS: Zadecydowała pierwsza połowa

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Zadecydowała pierwsza połowa
2019-04-08

W sobotę w Nowym Targu juniorzy starsi NKP Podhale podejmowali AP Profi Zielonki w ramach rozgrywek Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. O zwycięstwie przyjezdnych zdecydowała pierwsza połowa.

Małopolska Liga Juniorów Starszych | 06.04.2019

NKP Podhale - AP Profi Zielonki 2:4 (0:3)
Bramki dla Podhala:
Molis x2

Skład Podhala: Kudła - Luberda, (60' Abramek), Masłowski, Kucharski, Korczyk (70' Kozak), Mańko, Łukaszczyk, Otręba, Musiorski, Molis, Nędza-Kubiniec

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Pierwsza połowa zadecydowała w dużej mierze o wyniku spotkania. Chłopcy wyszli usztywnieni. Dużo niecelnych podań, przegranych pojedynków 1 na 1 i przede wszystkim 3 błędy indywidualne były przyczyną straconych bramek. Nasze cechy wolicjonalne zostawiliśmy w szatni.

Na druga połowę, po kilku mocniejszych słowach w szatni, chłopcy byli nie do poznania. Jedynie skuteczność nie funkcjonowała na najwyższych obrotach. Poza dwoma bramkami strzelonymi przez Molisa stworzyliśmy jeszcze 3-4 100-procentowe sytuacje. Szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy. Jedyną akcję goście w drugiej połowie stworzyli w 88. minucie. Pierwszą kontrę zamienili od razu na bramkę.

Szkoda straconych punktów, aczkolwiek słowa uznania za drugą połowę na pewno się chłopakom należą.