MLJS: Upragnione zwycięstwo

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Upragnione zwycięstwo
2019-04-16

Po kilku porażkach w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych, NKP Podhale w końcu sięgnęło po upragnione 3 punkty!

Małopolska Liga Juniorów Starszych | 14.04.2019

BKS Bochnia - NKP Podhale 1:5 (1:3)
Bramki dla Podhala:
Otręba x3, Molis x2

Skład Podhala: Pieszek, Derek, Masłowski, Łukaszczyk, Musiorski, Zubek (85' Luberda), Palonek, Abramek (66' Kamiński A.), Mańko (80' Brysławski), Otręba (71' Kozak), Molis

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Po serii porażek przyszedł bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Jechaliśmy do Bochni bardzo skoncentrowaniu, z jednym celem - wywalczenia kompletu punktów. Już początek meczu pokazał, kto będzie dominował w meczu. Akcje z minuty na minutę zazębiały się. W 13. minucie po dośrodkowaniu Abramka bramkę zdobył Molis. Na 2:0 podwyższył Otręba po prostopadłym podaniu Palonka. Tuż przed przerwą z rzutu rożnego dośrodkował Zubek, a Otręba strzelił drugą bramkę.

Po przerwie w 53. minucie po podaniu Mańka, hat- tricka skompletował Otręba. 5 minut później swój dobry występ asystą przypieczętował Otręba, podając do Molisa. Gospodarzy stać było tylko na jedną bramkę honorową z rzutu karnego. Cieszę się, że dzisiaj mogłem skorzystać z większości juniorów. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu wyglądała bardzo dobrze. W drugiej części za dużo było przestojów, ale trochę były one spowodowane wynikiem. We czwartek o 10.30 czeka nas kolejny mecz w Nowym Targu z ostatnią drużyną ligi - Zatorem.