MLJS: Lider Sandecja pokonany w świetnym stylu!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Lider Sandecja pokonany w świetnym stylu!
2019-05-13

Drużyna juniorów starszych, występująca na co dzień w Lidze Małopolskiej pokonała wczoraj na Stadionie w Nowym Targu Sandecję Nowy Sącz 6:2!

Małopolska Liga Juniorów Starszych | 12.05.2019

NKP Podhale - Sandecja Nowy Sącz 6:2 (0:2)
Bramki dla Podhala:
Palonek x4, Molis, Mańko

Skład Podhala: Zamęta - Derek, Masłowski, Kucharski (87' Brysławski), Korczyk (46' Nędza-Kubiniec) - Mańko (85' Kozak), Zubek, Czubiak (46' Kamiński A.), Otręba - Molis, Palonek

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Lepiej weszliśmy w mecz, stwarzaliśmy sytuacje pod bramką i gdy wydawało się, że  jesteśmy bliscy gola, popełniliśmy poważny błąd, podczas rzutu wolnego.  Próbując gonić wynik, źle ustawienie się linii obrony dało prowadzenie Sandecji 2:0. Do przerwy przegrywaliśmy więc na własne życzenie.

W szatni mówiliśmy sobie, że pozytywne nastawienie jest kluczowe, a wiara miała pozwolić nam zwyciężyć. Druga połowa była w naszym wykonaniu była wręcz książkowa. Po 5 minutach wynik był remisowy - bramki Molisa i Palonka spowodowały pozytywne "nakręcanie się" chłopaków. Ostatnie 15 minut było bardzo mocne w naszym wykonaniu. W 75. minucie Palonek dał prowadzenie. Dwie minuty później Mańko ładnie wykończył kontratak. Kontrolując grę, wypunktowaliśmy Sandecję jeszcze dwa razy - również kontratakami. W 83. i 87 min. najlepszy zawodnik dzisiejszego spotkania, Tomek Palonek, skierował piłkę do bramki. Cieszy bardzo postawa chłopaków w drugiej połowie. Było widać radość z gry i dużą determinację. Udało się w dobrym stylu zrewanżować Sandecji za porażkę w Nowym Sączu (0:5).