MLJS&MLJM: Nie tym razem

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS&MLJM: Nie tym razem
2019-03-25

Juniorzy starsi i młodsi rozegrali drugie spotkania rundy wiosennej w rozgrywkach wojewódzkich. Niestety tym razem oba zespoły uległy swoim przeciwnikom w spotkaniach wyjazdowych.

Fot. Maciej Zubek (MLJS runda jesienna)

Małopolska Liga Juniorów Starszych | 23.03.2019

Okocimski Brzesko - NKP Podhale 2:1 (2:0)
Bramka dla Podhala: 
Otręba

Skład Podhala: Kudła, Kulman, Musiorski, Derek, Nędza-Kubiniec, Masłowski, Kozak, Mańko, Urbaś, Otręba, Petryla

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Na mecz pojechaliśmy bardzo młodym składem, zagrało m. in. dwóch chłopaków z rocznika 2003! Powodem tej sytuacji były problemy zdrowotne kilku zawodników plus kontuzje. Pierwsza połowa to dwa błędy indywidualne, które wykorzystali gospodarze. Po przerwie nasi młodzi chłopcy zagrali bardzo ambitnie, ale wystarczyło czasu tylko na jedną bramkę Mateusza Otręby.

 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych | 23.03.2019

AP Profi Zielonki - NKP Podhale 4:1 (2:1)
Bramka dla Podhala:
Szwajnos (rzut karny)

Skład Podhala: Łukuś - Śmiałek, Kamiński O., Kucharski, Korczyk, Nowobilski, Wnękowicz, Czubiak, Florek, Szwajnos, Pacyga - Rusnaczyk, Kamiński, Nowak

Pomeczowa opinia trenera - Tomasza Ligudzińskiego

Mimo wysokiej porażki przy wyniku 2:1 mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji na zmianę rezultatu. I po - wydawało by się dobrym okresie gry z naszej strony - dostajemy bramkę na 3:1 z rzutu wolnego, a chwilę później na 4:1 po kontrataku. Do samego końca walczyliśmy o zmianę rezultatu, ale świetne okazje Runaczyka i z rzutu wolnego Kamińskiego wybronił bramkarz AP Zielonek.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY