MLJS&MLJM: Przegrana i remis

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS&MLJM: Przegrana i remis
2019-04-01

Kolejne spotkania w ramach rozgrywek juniorów starszych i młodszych na poziomie województwa przyniosły porażkę i remis naszych zespołów.

Małopolska Liga Juniorów Starszych | 30.03.2019

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - NKP Podhale 4:1 (4:0)
Bramka dla Podhala:
Nędza-Kubiniec

Skład Podhala: Kudła (88' Zamęta), Luberda, Derek, Korczyk, Musiorski, Masłowski, Reguła (58' Kulman), Mańko, Urbaś (73' Brysławski), Otręba, Nędza-Kubiniec

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

W sobotę pojechaliśmy na wyjazd do drużyny, która moim zdaniem obecnie wygląda najlepiej piłkarsko. To się potwierdziło na boisku. Już w przeciągu 5 minut popełniliśmy dwa błędy, które gospodarze zamienili na bramki. Staraliśmy się grać z kontrataku. Mogliśmy parę razy lepiej zachować się podczas tych akcji. Do przerwy jeszcze dwa razy gospodarze pokonali naszego bramkarza. Po przerwie trochę śmielej atakowaliśmy, a jedna z naszych kontr zakończyła się bramką. Mańko dośrodkował, a Nędza-Kubiniec wykończył naszą akcję. Kilka razy dobrze na bramce spisywał się Kudła, który uchronił przed stratą kilku bramek. Gospodarze zasłużyli na zwycięstwo, nam na osłodę pozostała druga połowa, którą wygraliśmy.

Małopolska Liga Juniorów Młodszych | 30.03.2019

NKP Podhale - MKS Limanovia 2:2 (1:1)
Ptak, Rusnaczyk

Skład Podhala: Łukuś - Rusnaczyk, Kamiński O., Kucharski, Smiałek - Kamiński A., Czubiak, Florek, Ptak, Szwajnos - Pacyga
Grali też Kozak, Petryla, Nowobilski

Pomeczowa opinia trenera - Tomasza Ligudzińskiego

Cieszę się z powrotu Ptaka do składu. Niewątpliwie dał jakość w ofensywie, która miała przełożenie na bramki. Pozostaje po meczu delikatny niedosyt, bo wygrywając 2:1 w 85 min. daliśmy sobie strzelić bramkę, mając chwilę wcześniej sytuację sam na sam Szwajnosa. Pracujemy dalej nad grą defensywną. Za tydzień czeka nas trudne zadanie w Nowym Sączu. Jest w nas ogromna determinacja, żeby w końcu zgarnąć komplet punktów.