MLJS: Zatorzanka rozgromiona w Nowym Targu

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Zatorzanka rozgromiona w Nowym Targu
2019-04-18

Juniorzy starsi rozegrali dziś kolejny mecz w ramach Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, pierwotnie zaplanowany na sobotę. Na własnym boisku rozgromili Zatorzankę Zator 8:0.

Małopolska Liga Juniorów Starszych | 18.04.2019

NKP Podhale - Zatorzanka Zator 8:0 (6:0)
Bramki dla Podhala:
Otręba x4, Molis x3, Łukaszczyk

Skład Podhala: Pieszek (45' Kudła) - Derek, Masłowski, Kucharski (46' Korczyk), Musiorski (71' Brysławski), Mańko, Łukaszczyk (55' Luberda), Zubek (46' Kozak), Abramek (55' Nędza-Kubiniec), Molis, Otręba

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Mecz pod pełną kontrolą, od pierwszej do ostatniej minuty. Od momentu strzelenia pierwszej bramki akcje nabierały coraz większego tempa. Godna odnotowania na pewno była bramka nr 1, zdobyta bezpośrednio z rzutu rożnego przez Łukaszczyka. Sześć bramek do przerwy spowodowało rozluźnienie w drugiej połowie. Skuteczność już nie była na takim samym poziomie. Cieszy jednak to, że po przerwie swoje szanse dostali młodzi chłopcy z rocznika 2002 i 2003 i zaprezentowali się z dobrej strony. Drugi powód do zadowolenia to skuteczność naszych napastników Otręby (4 bramki) i Molisa (3 bramki).