MLJS: Wygrana z seniorami Zaskala

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Wygrana z seniorami Zaskala
2019-02-27

Juniorzy starsi NKP Podhale pokonali 3:1 A-klasowych "Skalnych" z Zaskala w kolejnym meczu przed wznowieniem rozgrywek ligi małopolskiej.

Mimo niekorzystnego rezultatu po 45 minutach, drużyna stanowiąca bezpośrednie zaplecze III-ligowego NKP, w końcu potwierdziła swoją przewagę w drugiej połowie i ostatecznie zwyciężyła 3:1. Spotkanie ze Skalnymi było doskonałą okazją do pracy nad kolejnym aspektami gry, które - mamy nadzieję - zaowocują na wiosnę w Małopolskiej Lidze Juniora Starszego.

To był mecz, w którym mogliśmy popracować nad budowaniem ataku pozycyjnego oraz utrzymywaniem się przy piłce na połowie przeciwnika. Większość spotkania to nasza drużyna prowadziła grę. Do przerwy popełniliśmy jeden błąd, który został zamieniony przez gości na bramkę. W drugiej połowie swoją przewagę udokumentowaliśmy jednak trzema trafieniami Mateusza Otręby - podsumował trener, Sebastian Świerzbiński.

NKP Podhale (MLJS, juniorzy starsi) - Skalni Zaskale (A klasa, seniorzy) 3:1 (0:1)