Juniorzy NKP po obozie w Zakopanem (+VIDEO)

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Juniorzy NKP po obozie w Zakopanem (+VIDEO)
2019-01-23

Juniorzy starsi i młodsi NKP Podhale od poniedziałku przebywali na obozie zimowym w Zakopanem. To jeden z etapów przygotowań do rundy wiosennej w rozgrywkach wojewódzkich.

Nasi młodzi adepci futbolu trenowali 3 razy dziennie na obiektach API Zakopane oraz po okolicznych terenach (treningi biegowe). Jeden z dni rozpoczęli od 8-kilometrowego marszu-biegu, później odbywał się trening na boisku, a na koniec ostatni trening lub sparing (w środę i czwartek juniorzy młodsi rywalizowali z zespołem Sandecji Nowy Sącz).

Mimo temperatur dochodzących do -15 stopni daliśmy radę - pojawiały się jedynie drobne otarcia, czy siniaki. Tytaniczna praca, którą wykonał przy odśnieżaniu boisk pan Dariusz Baboń pozwoli nam optymalnie przygotować się do rundy wiosennej, za co mu bardzo dziękujemy. Cieszy mnie też integracja węwnątrzklubowa między zawodnikami na obozie. Byli z nami bowiem też młodsi, najzdolniejsi chłopcy z rocznika 2004, tj. Wójciak oraz Pragnący, podczas gdy juniorzy starsi to przecież rocznik 2000 - zdradza nam trener juniorów młodszych, Tomasz Ligudziński.

Nasi zawodnicy na obozie w stolicy Tatr przebywali do dzisiaj włącznie.

MECZ KONTROLNY | 23.01.2019

NKP Podhale (JM) - Sandecja Nowy Sącz 1:6
Bramka dla Podhala:
Bachul

MECZ KONTROLNY | 24.01.2019

NKP Podhale (JM) - Sandecja Nowy Sącz 1:5
Bramka dla Podhala: 
Kamiński

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY