TEST MECZ: Zainteresowanie przerosło oczekiwania

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ TEST MECZ: Zainteresowanie przerosło oczekiwania
2018-11-25

26 zawodników wyselekcjonowanych spośród ponad 70 którzy nadesłali swoje zgłoszenia wzięło udział w tzw. test meczu zorganizowanym przez NKP Podhale Nowy Targ.

Fot. i tekst: Maciej Zubek

Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Chcielibyśmy dać szansę każdemu, ale nie było szans by przyjrzeć się aż takiej grupie. Dlatego przez kilka dni każdego zawodnika prześwietliliśmy pod wieloma aspektami i zaprosiliśmy tych, którzy wydali się nam najciekawsi. Zależało nam głównie na tym aby to byli w miarę młodzi, perspektywiczni zawodnicy i najlepiej z regionu – wyjaśnia trener Podhala Dariusz Mrózek, który poczynaniom testowanych zawodników przyglądał się z wysokości trybun i w towarzystwie swoich asystentów: Marcina Zubka i Mateusza Wójcika.

GALERIA Z MECZU

Grano dwa razy po 45 minut. W meczu pokazało się 22 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Większość z testowanych była z roczników 2001- 2004,

- Tych którzy przypadną nam do gustu zaprosimy na treningi z pierwszym zespołem i damy szansę pokazania się w sparingach. Dopiero wtedy podejmiemy decyzję co do ewentualnej ich przydatności do drużyny – podkreśla Mrózek.

Więcej na podhaleregion.pl

 

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY