UEFA GOALKEEPER: Wielcy świata polskiej piłki na Stadionie w Nowym Targu

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ UEFA GOALKEEPER: Wielcy świata polskiej piłki na Stadionie w Nowym Targu
2019-05-31

Wczoraj w ramach prestiżowego, ogólnopolskiego kursu UEFA GOALKEEPER w Nowym Targu na stadionie Miejskim odbyły się zajęcia mikrogrupy szkoleniowej, organizowane przez trenera bramkarzy NKP/AP Podhale - Mateusza Wójcika.

Na zajęcia z całej Polski przybyli:

Trener koordynator - Andrzej Dawidziuk - Szef szkolenia departamentu bramkarzy w Polskim Związku Piłki Nożnej

Trenerzy zaproszeni, którzy wizytowali, obserwowali oraz omawiali trening:
Sebastian Nowak, Daniel Pawłowski, Krzysztof Mastalerz, Robert Kurosz, Piotr Wacławczyk, Arkadiusz Mizera, Włodzimierz Kwiatkowski

(ROW Rybnik, Resovia Rzeszów, trener bramkarzy Reprezentacji Polski kobiet)

Trener orgnizujący - Mateusz Wójcik - NKP/AP Podhale

Zajęcia, prowadzone przez naszego trenera w ramach udziału w kursie UEFA GOALKEEPER oraz sam udział w kursie, nad którym czuwa tak znamienity sztab szkoleniowy, to niezwykły prestiż dla Klubu oraz wielki krok wprzód zarówno dla pierwszej drużyny, jak i Akademii Podhala.

Wizytacja tak znamienitych ludzi świata futbolu, jak trener Andrzej Dawidziuk to promocja naszego klubu na całą Polskę i tego, ze na Podhalu są solidne podwaliny do nauczania i trenowania piłki nożnej - mówi Mateusz Wójcik.

Warto zaznaczyć, że podnoszenie kwalifikacji przez naszego trenera to również świetna okazja do rozwoju osobistego, który będzie przekładany na rozwój Klubu i Akademii.

Możliwość zaprezentowania swojego wsrsztatu, a także odpowiadanie na pytania trenerom z różnych klubów w Polsce pozwala mi rozwijać się jako trenerowi i dążyć do doskonałości, a to z kolei będzie się przekładało na jeszcze lepszą postawę bramkarzy NKP - podsumowuje trener Wójcik.

Wierzymy, że tego typu wydarzenia na stałe zagoszczą przy ul. Kolejowej 161. Trenerowi Mateuszowi życzymy samych sukcesów - zarówno swoich, jak i jego podopiecznych!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY