Już jutro pierwszy mecz przed własną publicznością [3. liga]

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Już jutro pierwszy mecz przed własną publicznością [3. liga]
2018-08-17

Już jutro o godzinie 17:00 na murawę Stadionu Miejskiego w Nowym Targu wybiegną piłkarze NKP Podhale Nowy Targ i LKS Wólczanka Wólka Pełkińska. Będzie to zarazem pierwszy mecz nowotarskiego zespołu przed własną publicznością.

Spotkanie z Wólczanką będzie już trzecim w tym sezonie i zarazem trzecim w przeciągu 8 dni pojedynkiem Podhalan w ramach rozgrywek III ligi. W dwóch pierwszych (oba wyjazdowe) podopieczni trenera Dariusz Mrózka kolejno przegrali z Chełmianką (1:2) i zremisowali z Wisłą Sandomierz (3:3). Można więc powiedzieć, że NKP powoli się rozpędza i po przegranej oraz remisie, teraz przyszeł czas na zwycięstwo.

Na pewno takie właśnie jest nasze nastawienie przed jutrem - przyznaje trener Dariusz Mrózek - myślę, że nadchodzi najwyższy czas, by zdobyć 3 punkty, a nie ma na to lepszego miejsca, niż swój stadion.

Przeciwnik "Szarotek" - zespół Wólczanki - zaliczył z kolei w tym sezonie mocny falstart, przegrywając ze Stalą Rzeszów i Chełmianką 1:2. Niemniej, przyznać należy, że były to spotkania ze zdecydowanie wyżej notowanymi rywalami, którzy już kampanii 2017/2018 nieraz udowadniali swoją klasę. Teraz Wólka staje przed szansą na przełamanie feralnej serii, ale łatwo z pewnością nie będzie. Jak tym razem do tego rywala podejdą "Szarotki"?

Będziemy chcieli narzucić swój styl gry, grać według naszej filozofii, skupić się na sobie. Serdecznie zapraszamy również wszystkich kibiców. Postaramy się, by naszą grą przyciągać ich na kolejne spotkania coraz więcej. Być może początek rundy nie był wymarzony, ale teraz z każdym spotkaniem będzie coraz lepiej! - zapowiada i zaprasza szkoleniowiec NKP.

W dotychczasowych pojedynkach jutrzejszych rywali zawsze górą byli goście (7 października 2017 roku Wólczanka wygrała w Nowym Targu 3:1, z kolei 12 maja 2018 roku w Wólce górą było Podhale - wynik 1:0). Dla "Szarotek" nadchodzi więc doskonała okazja, by przerwać tę "powtarzalność" i zwyciężyć na własnym terenie. Z pewnością pomóc mogą w tym "swoje ściany", czyli kibice, których już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie! Zaczynamy o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Nowym Targu - ul. Kolejowa 161. Doskonała sportowa "zaprawa" przed wieczornymi koncertami na 18. Jarmarku Podhalańskim - nie może Cię zabraknąć!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY