Czysta karta – Podhale znów powalczy o najwyższe cele!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Czysta karta – Podhale znów powalczy o najwyższe cele!
2019-07-31

Okres przygotowawczy przed sezonem 2019/2020 powoli dobiega końca. Podhale Nowy Targ, po bardzo udanej, minionej kampanii, znów stanie do walki o czołowe miejsca w tabeli.

Stary-nowy skład III-ligowej drużyny stoi przed szansą zapisania nowej, czystej karty w historii podhalańskiego futbolu. 6 zawodników co prawda odeszło z klubu (Pląskowski, Drobnak, Baran, Bedronka, Przybylski, Borczyński), ale też wciąż dołączają do niego nowi (Lepiarz, Zapotoczny i kilku nieustannie testowanych), zaś reszta kadry pozostała bez zmian. Emocje związane z finiszem rozgrywek 2018/2019 nie w pełni opadły, a w sercach kibiców i zapewne również zawodników wciąż tli się jeszcze sportowa złość po przegranej walce o awans do II ligi. NKP chce ponownie udowodnić, że jest zespołem z wielkim potencjałem, poukładanym i prezentującym własny, atrakcyjny dla oka styl.

Głód zwycięstwa noszą w sobie również kibice, którzy w zeszłym sezonie pożegnali piłkarzy na Stadionie Miejskim w Nowym Targu transparentem „Dziękujemy za walkę, przepraszamy za wsparcie”. Publiczne uderzenie się w pierś, że trybuny nie zawsze były pełne, budzi z pewnością wielki podziw i szacunek oraz pozwala wierzyć, że w kampanii 2019/2020 fani będą zapełniać trybuny w każdej kolejce.

Bardzo liczą na to piłkarze i cały sztab, którzy niejednokrotnie podkreślali, jak ważne jest wsparcie kibiców. Klub zaprasza więc do nabywania karnetów na sezon 2019/2020, których grafika inspirowana jest wydarzeniami ostatniego meczu NKP w Nowym Targu w minionej kampanii (2 czerwca - wygrana 2:0 z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim - klubem, który przyjedzie na pierwszy w Nowym Targu mecz sezonu 2019/2020). Nowy-stary zespół Podhala w jedności i na tle wspierających go trybun chce na czystej, białej karcie zapisać nowy rozdział w historii podhalańskiego futbolu. Kibicu! Ty również wpisz tam swoje nazwisko!

Karnety są do nabycia w siedzibie klubu – ul. Kolejowa 161 w godzinach pracy klubu:

- poniedziałek, środa, piątek w godzinach 11:30-14:00
- wtorek, czwartek w godzinach 16:00-18:00

Koszt karnetu to zaledwie 60 zł, a ten upoważnia nas do wejścia na 8 spotkań rundy jesiennej, czyli spotkania z drużynami, które w minionym sezonie w większości biły się o miejsca w górnej części tabeli (w nawiasie miejsce zajęte na koniec sezonu przez dany klub):

NKP Podhale vs KSZO 1929 Ostrowiec Św. (6)
NKP Podhale vs Stal Kraśnik (10)
NKP Podhale vs Orlęta Radzyń Podlaski (9)
NKP Podhale vs Wólczanka Wólka Pełkińska (13)
NKP Podhale vs Wisła Sandomierz (11)
NKP Podhale vs Sokół Sieniawa (7)
NKP Podhale vs Siarka Tarnobrzeg (spadkowicz z II ligi)
NKP Podhale vs Hutnik Kraków (5)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY