3. liga: Pojedynek z wiceliderem [ZAPOWIEDŹ]

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Pojedynek z wiceliderem [ZAPOWIEDŹ]
2019-08-23

W sobotę 24 sierpnia o 17:00 NKP Podhale podejmie u siebie Stal Kraśnik w meczu 4. kolejki III ligi grupy IV. Będzie to kolejna okazja do podtrzymania świetnej serii meczów bez porażki u siebie i sięgnięcia po drugi w tym sezonie komplet punktów.

Oczywiście przed piłkarzami Podhala kolejne trudne zadanie. Tym bardziej, że sobotnim rywalem NKP będzie aktualny wicelider i drużyna, która w pierwszej kolejce zwyciężyła faworyzowany Motor Lublin. W czym tkwi siła Stali?

To najlepsze pytanie do Kraśnika. A odpowiedź na nie nam też by się przydała, wtedy łatwiej będzie ich pokonać - z uśmiechem odpowiada trener Podhala, Dariusz Mrózek - A już poważniej mówiąc - myślę, że jest to wynik dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego, dobrej atmosfery w zespole, chemii pomiędzy zawodnikami a sztabem szkoleniowym, mądre decyzje kadrowe oraz... szczęście, które zawsze jest języczkiem u wagi. 

A z jaką siłą na to spotkanie wyjdzie Podhale? W poprzedniej kolejce nasi piłkarze dość pechowo, bo w ostatnich minutach meczu w Zamości dali sobie wydrzeć punkty Hetmanowi, który ostatecznie zwyciężył 2:1. Czy sportowa złość po tej porażce da dobre efekty w sobotnim pojedynku w Nowym Targu?

Nasi zawodnicy we wtorek zobaczyli na analizie wideo gdzie i kiedy mogli się zachować lepiej na boisku, omówiliśmy sobie szczegółowo to, czego od nich wymagamy jako sztab trenerski, przećwiczyliśmy na boisku sytuacje, w których gorzej radziliśmy sobie w ostatnią niedzielę i zakończyliśmy temat. Teraz myślami jesteśmy tylko przy meczu z Kraśnikiem, w którym chcemy pokazać, że Zamość był tylko wypadkiem przy pracy - przekonuje szkoleniowiec Podhala.

Mamy więc wspólnie nadzieję, że już w sobotę wieczorem nasze "Szarotki" będą świętować kolejną wygraną przed własną publicznością. Oprócz pauzującego za czerwoną kartkę Lepiarza (otrzymaną w ostatnim meczu z Zamościem) i leczących kontuzje Lewińskiego oraz Danilczyka, trener Podhala będzie miał do dyspozycji pełny skład.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY