3. liga: KSZO to teraz całkiem inny zespół [ZAPOWIEDŹ]

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: KSZO to teraz całkiem inny zespół [ZAPOWIEDŹ]
2020-03-06

Już jutro wznowione zostaną piłkarskie rozgrywki III ligi grupy IV. Nowotarskie Podhale zmierzy się na wyjeździe z KSZO 1929 Ostrowcem Świętokrzyskim. 
 
W pierwszej rundzie obecnego sezonu Podhale doskonale rozpoczęło zmagania na własnym stadionie - od wygranej z KSZO 1:0. Później jednak zarówno piłkarze NKP, jak i nasi rywale z świętokrzyskiego grali mocno w kratkę. Jak sytuacja ma się obecnie? 
 
Uważam, że KSZO to teraz całkiem inny zespół. Sporo zmian w Ostrowcu zaszło w ostatnim czasie. Trener Marcin Sasal, kilku nowych doświadczonych zawodników z Wojciechem Trochimem na czele, wrócił również do zespołu napastnik Michał Grunt i nowa jakość wpłynęła znacząco na model gry zespołu z KSZO. Mocno opiera się on na atutach ofensywnych, a to wszystko sprawia, że spodziewamy się trudnego spotkania. Tak jak jednak mówiłem wcześniej, nie zamierzamy szukać alibi, chcemy być dobrze przygotowani i realizować nasz plan na to spotkanie - przyznaje trener Podhala, Marcin Zubek. 
 
Cieszy również fakt, że rozgrywki ruszają już w ten weekend (rozważano bowiem także inaugurację rundy wiosennej 14 marca). Tym bardziej, że kadra Podhala w zdecydowanej większości jest zdrowa i w pełni gotowa. 
 
Każdy z nas czeka na rozpoczęcie rozgrywek, dlatego cieszymy się, że start jest już w ten weekend. Jeśli chodzi o sprawy kadrowe, to na ten moment Michał Danilczyk boryka się z drobnym urazem, ale mamy nadzieję, że do soboty będzie już wszystko dobrze z jego zdrowiem - zdradza nam pierwszy trener Podhala. 
 
Pozostaje więc pytanie: co będzie kluczowe w jutrzejszej potyczce, by tę nową rundę dobrze zainaugurować?
 
Każdy mecz jest trudny, do każdego trzeba być dobrze przygotowanym. To, co może być dla zawodników lekkim dyskomfortem, to adaptacja po przejściu z boiska sztucznego na naturalne, ale my nie zamierzamy szukać żadnych usprawiedliwień - jasno zaznacza trener Zubek. 
 
Początek jutrzejszego spotkania o godzinie 14:00 na Miejskim Stadionie Sportowym KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY