3. liga: Ostatni mecz przed przerwą zimową [ZAPOWIEDŹ]

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Ostatni mecz przed przerwą zimową [ZAPOWIEDŹ]
2019-11-22

W sobotę 23 listopada do Nowego Targu przyjedzie beniaminek z Dębicy, w meczu z którym NKP Podhale pożegna się z kibicami przed przerwą zimową. WAŻNE: Klub z Nowego Targu informuje, że wejście na mecz będzie możliwe po okazaniu dowodu tożsamości.

W III lidze grupie IV zakończyła się runda jesienna, ale jej rozgrywki jeszcze trwają. Stadion Miejski w Nowym Targu w sobotę gościł będzie zespół Wisłoki Dębica - beniaminka, który zaskakuje i jest naprawdę wysoko (6. miejsce) w ligowej tabeli.

Dębiczanie tracą zaledwie 5 punktów do lidera - Hutnika Kraków, który w poprzedniej kolejce pokonał Podhalan na ich terenie. Teraz przed nowotarżanami szansa na zrehabilitowanie się i dobre pożegnanie z kibicami przed przerwą zimową.

Nasz jedyny na Podhalu przedstawiciel w III lidze kończy rundę z niedosytem. Nierówna forma pozwala Szarotkom plasować się na 11. lokacie z 22 "oczkami" na koncie, choć sama końcówka jesieni, szczególnie zaś wysokie wygrane z Wisłą Puławy (3:0) i Siarką Tarnobrzeg (5:1) pozwalają z optymizmem spoglądać w przyszłość. Czy nowotarżanie potwierdzą te nadzieje w spotkaniu z Dębicą? Okazja ku temu wydaje się idealna - oby dopisali również kibice! Tych pragniemy zaś poinformować, że ze względów bezpieczeństwa wejście na to spotkanie będzie możliwe tylko dla mieszkańców naszego regionu po okazaniu dowodu tożsamości.

III liga, grupa IV - 18. kolejka (kolejka rundy wiosennej rozgrywana awansem)
23.11.2019 (sobota), godzina 13:00