NKP będzie (nadal) współpracował z Galaktycznym Futbolem w 2020 roku

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ NKP będzie (nadal) współpracował z Galaktycznym Futbolem w 2020 roku
2020-01-14

Miło nam poinformować, że nasz Klub w kolejnym, 2020 roku będzie kontynuował współpracę z serwisem Galaktyczny Futbol w zakresie promocji medialnej pierwszej drużyny NKP Podhale Nowy Targ. 

Galaktyczny Futbol to portal miłośników futbolu, których nie zadowalają tematy z pierwszych stron gazet. Sięgają oni w głąb polskiego świata piłki i zwracają uwagi na wyjątkowe przypadki, kluby i wydarzenia, związane z niższymi ligami: od C klasy do III ligi. 

Cieszę się, z dalszej współpracy z portalem. Od początku jego powstania był on bardzo zainteresowany wydarzeniami z życia naszego klubu - tak pierwszą drużyną, jak i Akademią Piłkarską oraz Szkołą Mistrzostwa Sportowego. Dzięki temu często jesteśmy obecni w ogólnopolskiej piłkarskiej przestrzeni medialnej - zapewnia Arkadiusz Marczyk, kierownik pierwszego zespołu Podhala.

Mamy nadzieję, że kolejny, 2020 rok przyniesie zarówno portalowi, jak i naszemu Klubowi wiele pozytywnych wrażeń i sukcesów, o których chętnie przeczytają miłośnicy futbolu z całej Polski. Tego sobie, jak i serwisowi Galaktyczny Futbol życzymy, mając nadzieję na kolejne miesiące owocnej współpracy!

Zapraszamy tym samym do śledzenia portalu na stronach:

- WWW: https://galaktycznyfutbol.pl/
- Facebook: https://www.facebook.com/galaktycznyfutbol/

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY