3. liga: Hat-trick w sześć minut

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Hat-trick w sześć minut
2020-02-05

Efektowne zwycięstwo w kolejnym meczu sparingowym odnieśli piłkarze Podhala Nowy Targ. Na boisku w Stróżach podopieczni Marcina Zubka pokonali 7:2 czwartoligowy Glinik Gorlice.

Fot. i tekst: Maciej Zubek

Z siedmiu bramek Podhala trzy pierwsze były autorstwa Damiana Mrówki. Co więcej na skompletowanie klasycznego hat-tricka potrzebował on na to ledwie 6 minut. Pierwszeg gola w barwach Podhala zdobył Hubert Maślanka. 

- Mając na uwagę to jaką objętość w treningach mają w tym tygodniu nasi zawodnicy, jesteśmy zadowoleni z tego co zaprezentowali w tym spotkaniu – mówi trener Podhala, Marcin Zubek – Pierwsza połowa, poza pierwszymi jej fragmentami, była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Te elementy nad którymi pracujemy, były dobrze realizowane, głównie w ofensywie. W II połowie troszkę wyglądało to gorzej, niemniej wszystkie założenia zostały zrealizowane – dodał opiekun Podhala.

Kolejny mecz sparingowy Podhale rozegra w sobotę. Początkowo nowotarżanie mieli grać w Bielsko Białej z Rekordem, ale ostatecznie zmierzą się w Nowym Targu z Garbarnią Kraków. Początek meczu godzina 13.

Glinik Gorlice – NKP Podhale Nowy Targ 2:7 (0:4)
Bramki dla Podhala: Mrówka, 15, 20, 21 Mrówka, Lepiarz 22, Witkowski 38, Otręba 66 Maślanka 72.
Podhale: Szukała (46 Pieszek) – Witkowski (60 Derek), Wajsak, Lewiński (46 Mączka), Tonia (46 Maślanka) – Potoniec (46 Hruska), Skórski (60 testowany), Dynarek (46 Mianowany), Mizia (60 Barbus) – Lepiarz (60 Otręba), Mrówka (46 Palonek)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY