3. liga: Okazałe zwycięstwo w przedostatnim starciu sparingowym

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Okazałe zwycięstwo w przedostatnim starciu sparingowym
2019-07-27

W przedostatnim już meczu kontrolnym przed wznowieniem rozgrywek 2019/2020 NKP Podhale pokonało u siebie KS Wierchy Rabka 4:1.

Początek spotkania to przewaga Podhala, ale już po 11 minutach mieliśmy remis 1:1. Chwilę później do siatki Wierchów trafił jednak Potoniec i NKP wyszło na prowadzenie 2:1, którego nie oddało już do końca pierwszej części gry. Wynik mógł być okazalszy, ale w szeregach Podhala szwankowała skuteczność.

W drugiej połowie Podhale postawiło kropkę nad "i", dobijając rywala dwoma trafieniami. Ostatecznie nasi piłkarze zwyciężyli 4:1. Trenerzy są zadowoleni z umiejętności cierpliwego rozgrywania piłki i kontrolowania wydarzeń na boisku, ale wciąż martwi ich skuteczność. Zespół będzie nad tym jeszcze pracował. Do startu ligi pozostały 2 tygodnie.

NKP Podhale Nowy Targ - KS Wierchy Rabka /IV liga/ 4:1 (2:1)