3. liga: Zwycięstwo i porażka w ostatnich sprawdzianach przed ligą

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Zwycięstwo i porażka w ostatnich sprawdzianach przed ligą
2019-08-03

Piłkarze Podhala Nowy Targ podzieleni na dwie „jedenastki” rozegrali dwa ostatnie mecze sparingowe, przed rozpoczynającym się już za tydzień nowym sezonem rozgrywek 3 ligi.

Fot. i tekst: Maciej Zubek

Pierwsza „jedenastka” w składzie z zawodnikami, którzy na dzisiaj są dalej od wyjściowego składu na inauguracyjne ligowe spotkanie z Wisłoką Dębica, zmierzyła się z beniaminkiem IV ligi Wierchami Rabka. I to rabczanie wyszli zwycięsko z tej konfrontacji, zwyciężając 3:1.

Zdecydowanie lepiej wypadł podstawowy skład Podhala, który 7:0 rozgromił innego przedstawiciela IV ligi, Glinika Gorlice. Ze szczególnie dobrej strony pokazał się autor klasycznego hat-tricka Tomasz Palonek. Dwa gole i asysta to z kolei dorobek Lukasa Hruski.

- Celowo podzieliliśmy drużynę na dwie „jedenastki”, by każdy z zawodników rozegrał pełne 90 minut gry. Chcieliśmy mieć obraz tego jak każdy z nich wygląda motorycznie i wydolnościowo. I patrząc pod tym kątem, w obu meczach wyglądaliśmy bardzo dobrze, co dobrze rokuje przed ligą – podkreślił trener Dariusz Mrózek.

Więcej (w tym zdjęcia) na podhaleregion.pl

NKP Podhale  – Glinik Gorlice 7:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Lepierz 4', 2:0 Hruska 30', 3:0 Hruska 56', 4:0 Potoniec 66', 5:0 Palonek 70', 6:0 Palonek 78', 7:0 Palonek 81'
Podhale: Szukała – Testowany, Mączka, Lepierz, Barbus, Hruska, Dynarek, Mianowany, Mizia, Palonek, Potoniec.

NKP Podhale  – Wierchy Rabka 1:3 (0:3)
Bramka dla Podhala: Testowany z karnego 
Podhale: Pieszek – Testowany, Testowany, Derek, Tonia, Molis, Zubek, Testowany, Zapotoczny, Mrówka, Otręba oraz Mańko.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY