3. liga: Damian - witamy w Podhalu!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Damian - witamy w Podhalu!
2019-07-10

Nowy piłkarz w Podhalu! 2-letnim kontraktem z naszym klubem związał się Damian Lepiarz.

Fot. Maciej Zubek (na zdjęciu: Damian Lepiarz i Prezes NKP Podhale - Andrzej Podgórski)

Damian to 24-letni środkowy obrońca, wychowanek Wisły Kraków, w której grał do końca sezonu 2012/2013 (Młoda Ekstraklasa). Później przeniósł się do III-ligowego wtedy Dalinu Myślenice, a następnie przez 4 sezony (2014-2018) był piłkarzem II- i po awansie I-ligowej Puszczy Niepołomice. Miniony sezon spędził w II-ligowym Rozwoju Katowice, gdzie grał w niemal każdym spotkaniu, a w Pucharze Polski odpadł ze swoim klubem dopiero w 1/8 finału z Górnikiem Zabrze po dogrywce.

To pierwsze oficjalne wzmocnienie naszego klubu na nowy sezon, po odejściu do klubów II- i III-ligowych m.in. Artura Pląskowskiego, Petera Drobnaka, Martina Barana i Michała Bedronki.

Damian - witamy w Nowym Targu!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY