Trenerzy - dziękujemy!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Trenerzy - dziękujemy!
2019-07-26

Zasłużeni dla Akademii Piłkarskiej Podhala i NKP Podhale trenerzy Marcin Faron i Mariusz Malok odeszli z Klubu. Pierwszy z nich postanowił rozwijać swoje umiejętności w nowosądeckiej Sandecji, a drugi zdecydował się na powrót w rodzinne strony - na Śląsk.

Trener Marcin Faron pracował w klubie blisko 3 lata. Przez ten okres prowadził głównie grupy Orlików. Prowadził również drużynę rezerw NKP na początku pracy w Klubie i wykonywał pracę analityczną na potrzeby pierwszej drużyny (styczeń-czerwiec 2017). Był mocno zaangażowany w I Etap szkolenia młodych piłkarzy NKP Podhale / AP Podhale, również w klasach sportowych. Cechowała go przede wszystkim szeroko pojęta inicjatywa i wykraczanie poza niezbędne "minimum". Zawsze dbał o to, by jego podopieczni czuli się jak w drużynie z najwyższej półki oraz by gra w piłkę sprawiała im jak największą radość. Trener Faron wciąż prowadzi filię AP Podhala w Lubaniu Maniowy. Tam oraz w Sandecji Nowy Sącz będzie kontynuował swój rozwój jako szkoleniowiec. Życzymy mu z tej okazji samych dobrych chwil w nowym miejscu oraz wielu sukcesów!

Trener Mariusz Malok był z kolei trenerem młodzików oraz trampkarzy starszych w NKP Podhale. To właśnie on wprowadził obie te grupy na szczebel wojewódzki, gdzie w pierwszym, debiutanckim sezonie był bliski zajęcia 2. lokaty w swoich rozgrywkach. Ostatecznie udało mu się wywalczyć awans do 1. ligi z grupą młodzików, trampkarzom zabrakło do tego 1 bramki. Trener Malok zawsze dbał o bieżące relacje ze spotkań dla rodziców i kibiców, dzięki czemu redaktorzy naszej strony mogli często i dokładnie przekazywać wiadomości dotyczące grup trampkarza i młodzika. Teraz trener Malok zdecydował się na powrót na Śląsk. Mamy nadzieję, że dalsza przygoda z trenerską przygodą będzie równie owocna również w rodzinnych stronach, czego też życzymy!

Raz jeszcze dziękujemy trenerom: Marcinowi Faronowi i Mariuszowi Malokowi za ich 3- oraz 2-letnią pracę w NKP Podhale Nowy Targ i nieoceniony wkład w rozwój Akademii Piłkarskiej Podhala! 

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY