JM: Awans do ligi wojewódzkiej!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ JM: Awans do ligi wojewódzkiej!
2019-11-19

Za nami runda jesienna rozgrywek juniorów młodszych obecnego sezonu. Drużyna NKP Podhale Nowy Targ nie miała sobie równych w lidze podhalańskiej, a później w barażach, które w komplecie wygrała, zapewniając sobie powrót do Małopolskiej Ligi Juniora Młodszego.

Po rozegraniu czterech spotkań barażowych z drużynami Nawój Nawojowa i Sokół Słopnice drużyna  juniora młodszego składająca się z zawodników rocznika 2003 i 2004 pewnie awansowała do drugiej ligi wojewódzkiej, w której to rozgrywkach będzie brać udział od rundy wiosennej.

Baraże o dostanie się do rozgrywek drugiej ligi małopolskiej nie sprawiły nam aż tak dużych problemów, jakich się spodziewaliśmy. Niemniej jednak ostatni mecz pokazał, że chwile zawahania i zlekceważenia przeciwnika mogą nas drogo kosztować. Nie pozostaje nam nic innego jak przygotowywać się do spotkań w wyższej klasie rozgrywkowej, w których celem będzie rozwój zawodnika, a także walka o zwycięstwo w każdym meczu - powiedział na zakończenie baraży trener, Mariusz Strojczyk.

Trener: Mariusz Strojczyk

Kadra: Tadeusz Grabowski, Robert Kacica, Patryk Kowalczyk, Hubert Kozak, Wojciech Luberda, Kacper Marzec, Kamil Nowobilski, Jakub Rączkowski, Andrzej Talarek, Maksymilian Wojas, Szymon Zubrzycki, Dominik Baraściak, Krzysztof Brysławski, Szymon Hyrc, Mateusz Korczyk, Jakub Plewa, Kamil Siuta, Piotr Szal

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY