OFICJALNY KOMUNIKAT: Odwołanie meczów i zajęć w Klubie!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ OFICJALNY KOMUNIKAT: Odwołanie meczów i zajęć w Klubie!
2020-03-12

Zarząd PZPN na dzisiejszym nadzwyczajnym posiedzeniu podjął decyzje w sprawie kontynuacji rozgrywek piłkarskich w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z decyzjami dotyczącymi naszego Klubu i Akademii.

PKO Ekstraklasa, Fortuna I liga i II liga będą się odbywały zgodnie z normalnym trybem bez udziału widzów. W wypadku, gdyby mecze przez pewien czas nie mogły się odbywać w związku z zarządzeniami organów administracji państwowej, zostanie ustalony nowy terminarz. Dopuszcza się opóźnienie końca rozgrywek o maksymalnie tydzień.

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli.

Jednocześnie PZPN podjął decyzję o zawieszeniu do 29 marca rozgrywek niższego szczebla (tj. III ligi i niższych) i młodzieżowych - ta część decyzji dotyczy bezpośrednio naszego Klubu.

W związku z decyzją Premiera RP oraz władz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej o odwołaniu rozgrywek ligowych związanych z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronowirusa - treningi, konsultacje, turnieje, mecze oraz wszystkie inne zajęcia sportowe w NKP Podhale Nowy Targ (w tym w Akademii Piłkarskiej Podhala) zostają zawieszone od 12 do 27 marca. O zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY