MLJS: Wygrana z Puszczą!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Wygrana z Puszczą!
2019-10-01

W 9. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych NKP Podhale pokonało Puszczę Niepołomice 4:1!

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH | 29.09.2019

NKP Podhale - Puszcza Niepołomice 4:1 (3:1)
Bramki:
Otręba x2, Burnat x2

Skład Podhala: Pieszek - Szczepański, Wójcik, Twaróg, Miranda, Otręba (60' Czubiak), Ptak, Florek (77' Szwajnos), Mańko (82' Mucha), Molis, Burnat (85' Czech)

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Po długiej serii porażek w końcu przyszedł moment na zwycięstwo. Z meczu na mecz chłopcy coraz lepiej wyglądają. Już tydzień temu byliśmy w Sączu bliscy zdobyczy punktowej. Z Puszczą wyszliśmy mocno skoncentrowani. W 5. minucie Otręba z ostrego kąta strzelił od poprzeczki bramkę. W dalszym etapie meczu mieliśmy trzy dobre sytuacje Burnata i Wójcika, ale niestety bez efektu bramkowego. Natomiast goście z wolnego doprowadzili do remisu. Końcówka pierwszej połowy była dla nas. Najpierw akcje Otręby i Molisa sfinalizował Burnat. Chwilę później Otręba strzałem z 25 metrów i pomocą bramkarza strzelił 3 gola. W drugiej połowie z 5 metrów Burnat podwyższył na 4:1. W końcówce swoje sytuacje zmarnowali Molis i Czech. Cieszymy się ze zwycięstwa. Przede wszystkim uciekliśmy w ostatniego miejsca i awansowaliśmy na 12. pozycję.

Za tydzień czeka nas mecz w Limanowej - z drużyną sąsiadującą w tabeli.