MLJS: W derbach Podhala lepszy Orkan

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: W derbach Podhala lepszy Orkan
2019-08-29

Wczoraj w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych zmierzyły się 2 kluby rodem z podhalańskiego podokręgu. Orkan Raba Wyżna okazał się niestety lepszy od naszego zespołu.

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Na początku meczu wydawało się, że kwestią czasu będzie pierwsza bramka. Dwa razy w doskonałej sytuacji znalazł się Otręba raz Czech, ale wykończenie okazało się nieskuteczne. Niedługo potem gospodarze po błędzie na środku boiska wyprowadzili kontrę, którą zamienili na bramkę. Po tej sytuacji z większym zaangażowaniem i determinacją dążyliśmy do strzelenia bramki. Udało się to za sprawą Otręby i Florka. Było 2:1 dla nas. Gdy wydawało się, że do szatni będziemy schodzić z 1-bramkową zaliczką, zawodnik Orkana z trudnej sytuacji oddał strzał z 20 metrów w samo okienko. Po przerwie było dużo nerwowości, nie potrafiliśmy dostać się pod bramkę przeciwnika. Gospodarze natomiast wyprowadzili dwie kontry zakończone bramkami. Popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych. Orkan był skuteczniejszy, należą się im gratulacje. Nam pozostaje ciężko pracować, aby uniknąć taki prostych błędów, jak w tym spotkaniu.

Orkan Raba Wyżna - NKP Podhale Nowy Targ 4:2 (2:2)
Bramki dla Podhala: 
Otręba, Florek

Skład Podhala: Łukuś, Bachul (61' Mucha), Wójcik, Giełczyński, Wójcik, Rusnaczyk, Czubiak, Ptak, Mańko (83' Śmiałek), Florek, Otręba, Czech (70' Kucharski)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY