Pierwszy w naszym regionie piłkarski SMS! Nowe terminy naboru! [FILM]

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Pierwszy w naszym regionie piłkarski SMS! Nowe terminy naboru! [FILM]
2019-05-13

W roku szkolnym 2019/2020 swoją działalność rozpocznie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Podhale Nowy Targ. Na co mogą liczyć jego uczniowie?

Szkolenie sportowe będzie przeprowadzane w dyscyplinie piłka nożna. Tym samym Klub NKP Podhale gwarantuje wszystkim młodym zawodnikom ciągłość szkolenia oraz komfortowe godzenie uprawiania sportu z nauką. Zapewniają to Akademia Przedszkolaka oraz Akademia Piłkarska Podhala (klasy sportowe Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu, klasy sportowe Niepublicznego LO - Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Nowym Targu).

W ramach szkoły i treningów młodzi adepci futbolu na Podhalu mogą liczyć nie tylko na komfortowe uprawianie sportu w zgodzie z wysokim poziomem nauczania, ale także na szereg specjalistycznych zajęć indywidualnych i grupowych. Jest to możliwe m. in. dzięki współpracy z Miastem Nowy Targ i Starostwem Powiatowym w Nowym Targu. Klub zaprasza już teraz do przyjścia na Stadion Miejski w Nowym Targu (ul. Kolejowa 161) i spróbowania swoich sił podczas nowych terminów naborów, które zaplanowano na dni: 

- 09.06.2019 o godz. 17.00 - nabór do klasy IV Szkoły Podstawowej
- 06.06.2019 o godz. 17.00 - nabór do klasy I SMS  (LO)

Akademia Piłkarska Podhala istnieje od ponad 3 lat i we wszystkich najstarszych kategoriach wiekowych (junior starszy, junior młodszy, trampkarz starszy, trampkarz młodszy, młodzik) posiada zespoły (5) w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Jest więc liczącą się już marką w Małopolsce, co nie wzięło się znikąd. Składa się na to wysiłek wielu ludzi, w tym doświadczonej i certyfikowanej kadry szkoleniowej, a także bogate zaplecze, nowatorskie technologie szkoleniowe i bezpośrednia współpraca grup juniorskich z pierwszym zespołem. Efektem tych działań jest m. in. fakt, że najzdolniejsi wychowankowie Akademii regularnie znajdują się w 18-tce meczowej walczącej o awans do II ligi drużyny seniorskiej.

Ciągłość szkolenia i perfekcyjny start w dorosłej piłce od nowego roku szkolnego zapewni młodym piłkarzom na Podhalu Szkoła Mistrzostwa Sportowego. To kolejny ważny krok w kierunku rozwoju piłki nożnej na Podhalu, której najwyżej sklasyfikowany przedstawiciel - NKP Podhale Nowy Targ – jak już wspomnieliśmy walczy o awans do ogólnopolskiej II ligi piłki nożnej.  

Szczegółowe informacje dotyczące SMS znajdują się pod adresem: http://bit.ly/SMSPodhaleNT. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Akademię Piłkarską Podhala i pierwszą na Podhalu piłkarską Szkołę Mistrzostwa Sportowego. Film powyżej w treści wpisu.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY