PP: Podhale w 4. rundzie podhalańskiego Pucharu

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ PP: Podhale w 4. rundzie podhalańskiego Pucharu
2019-09-11

W wyjazdowym spotkaniu 3. rundy Pucharu Polski na szczeblu Podhala NKP Podhale pokonało dziś Wierchy Lasek 5:0.

Wynik spotkania otworzył w 29. minucie Dynarek, który popisał się skutecznym uderzeniem z rzutu wolnego. Chwilę później, a dokładnie 4 minuty po pierwszym golu, do siatki trafił Zapotoczny, również po stałym fragmencie - wykorzystując rzut karny. Wynik do przerwy ustalił Lewiński, który nie dał szans bramkarzowi gospodarzy po dokładnym uderzeniu głową.

Po przerwie Podhale nieco spuściło z tonu, ale nie zamierzało poprzestać na 3 trafieniach. W 59. minucie Mianowany niecodziennie, bo lobem z 20. metra pokonał Nykazę, z kolei 10 minut później Barbus ustalił wynik spotkania na 5:0. Tym samym NKP awansował do 4. rundy rozgrywek pucharowych na szczeblu Podhalańskiego Podokręgu. Za tydzień swój meczu w 3. rundzie tych rozgrywek rozegra drugi zespół Podhala (w którym występują juniorzy).

Wiechy Lasek - NKP Podhale Nowy Targ 0:5 (0:3)