Spotkanie wigilijne SMS Nowy Targ

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Spotkanie wigilijne SMS Nowy Targ
2019-12-23

W miniony piątek w Nowym Targu odbyło się spotkanie wigilijne dyrekcji, pedagogów, trenerów oraz zawodników ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Nowym Targu.

Po krótkim przemówieniu i życzeniach Dyrekcji Szkoły, odśpiewana została kolęda, a następnie zasiedliśmy do wspólnego posiłku, na którym nie zabrakło tradycyjnego barszczu oraz pierogów. Na zakończenie trenerzy oraz wychowawcy swoich klas składali życzenia swoim zawodnikom.

Za pośrednictwem tej witryny pragniemy też złożyć całemu środowisku piłkarskiemu, jak i wszystkim czytelnikom naszej strony świąteczne życzenia:

Dyrekcja oraz pracownicy SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W NOWYM TARGU, składają wszystkim Rodzicom i Uczniom najserdeczniejsze życzenia: niech nadchodzące Święta będą dla każdego z Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, aby odbyły się w spokoju, radości, wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób.

A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem 2020 życzymy każdemu z Was dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się najskrytsze marzenia!

Do zobaczenia w Nowym Roku 2020 :)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY