Oficjalna współpraca NKP Podhale z PPUZ Nowy Targ

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Oficjalna współpraca NKP Podhale z PPUZ Nowy Targ
2019-10-03

Wraz z początkiem roku akademickiego warto przypomnieć, że jeszcze przed wakacjami Klub NKP Podhale Nowy Targ podpisał umowę o współpracy z Podhalańską Państwową Uczelnią Zawodową w Nowym Targu. Zapraszamy do zapoznania się z tym, co obejmuje ta współpraca.

Porozumienie realizowane będzie poprzez wspólne inicjatywy w zakresie kształcenia, stwarzania warunków do rozwijania indywidualnych zainteresowań i podnoszenia kwalifikacji sportowych, a także realizację przedsięwzięć mających na celu zapewnienie optymalnych warunków rozwoju kultury fizycznej oraz zakłada wzajemną pomoc w organizacji konferencji, badań, wydarzeń sportowych i kulturalnych - czytamy w preambule porozumienia.

Spoglądając na sprawę szerzej, Klub i Uczelnia współpracować będą w zakresie przyjmowanie na staże studentów kierunków SPORT i FIZJOTERAPIA. Nadzór nad studentami sprawować będzie Uczelnia, a zadaniem Klubu będzie sprawowanie opieki merytorycznej i praktycznej nad zawodnikami-studentami PPUZ (dawniej: PPWSZ), uczestniczącymi w szkoleniach instruktorskich w dyscyplinie PIŁKA NOŻNA. Ponadto obie strony porozumienia będą współpracować w zakresie badań zawodników-studentów, które będą współfinansowane przez NKP Podhale Nowy Targ.

PUSZ w Nowym Targu oraz Klub NKP Podhale Nowy Targ planują również współtworzyć różnego rodzaju wydarzenia spotowe i kulturalne, co na pewno pozytywnie wpłynie na ich udział w życiu społecznym Miasta i regionu. 

Klub NKP Podhale w ramach współpracy reprezentować będzie Pan Tomasz Gorczyk - dyrektor Akademii PIłkarskiej Podhala, z kolei koordynatorem z ramienia Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej będzie Pani Małgorzata Potocka-Mitan.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY