Artur - dziękujemy!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Artur - dziękujemy!
2020-06-29

Artur Pustułka to jeden z ludzi bezpośrednio związanych z największymi sukcesami pierwszej drużyny NKP Podhale. To właśnie on był fizjoterapeutą III-ligowego Podhala, gdy to z sezonu na sezon pięło się w górę i walczyło o awans na szczebel ogólnopolski. Meczem kontrolnym z Wierchami Rabka oficjalnie zakończył pracę w klubie.

Fot. Maciej Zubek

Artur to gość, na którym zawsze można polegać. Uwielbia rozmawiać z ludźmi. A że najczęściej byliśmy razem w pokoju na wyjazdach, to przegadaliśmy niejeden wieczór. Fajnie było z nim współpracować - wspomina kierownik drużyny, Arkadiusz Marczyk, jeden z najbardziej doświadczonych stażem w NKP członków sztabu.

Rzeczywiście - Artur był zawsze do dyspozycji zawodników, wykonywał swoją pracę nie tylko od początku do końca meczów. Angażował się w treningi, przygotowania, obozy, nie szczędził czasu i sił, by każdy z piłkarzy był maksymalnie gotowy do gry. To zdecydowanie człowiek z pasją.

Współpraca z Arturem? Zawsze uśmiechnięty, czym zarażał innych. Kiedy miałem gorszy dzień, szedłem do „młodego” na solidny masaż z łokcia i dobrą "bajerkę". Na pewno będzie mi brakowało wspólnych opowieści dziwnej treści i kombinowania, jaki żart wywinąć Kierowi. A oprócz tego oczywiście również fachowej analizy meczów na ławce rezerwowych i wspólnego sędziowania (śmiech) - przyznaje trener bramkarzy, Mateusz Wójcik.

Artur Pustułka jako fizjoterapeuta i niedłączny członek sztabu szkoleniowego spędził w NKP Podhale łącznie 1632 dni, co stanowi 4 lata, 5 miesięcy i 19 dni. Innymi słowy: 5 pięknych sezonów, podczas których wspólnie świętowaliśmy 4., 8., 5., 2. i 8. miejsce w III lidze. Artur - dziękujemy Ci za te wszystkie piękne chwile i pracę z naszą drużyną! Mamy nadzieję, że nowa ścieżka zawodowa, jaką obierasz, przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji i radości. Oby do zobaczenia już niebawem - mamy nadzieję widzieć się z Tobą na każdym naszym meczu! :)

Chciałbym podziękować Arturowi za współpracę w sztabie szoleniowym NKP Podhale. Zawsze będę go cenił za fachowość oraz za to, że miał bardzo dobry kontakt ze sztabem szkoleniowym oraz z zawodnikami. Praca na jego stanowisku nie była łatwa i wymagała dużego poświęcenia. Życzę mu powodzenia w kolejnych życiowych wyzwaniach! - powiedział na podsumowanie naszych podziękowań trener pierwszej drużyny - Marcin Zubek.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY