3. liga: Jutrzejszy mecz z Wisłą odwołany

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Jutrzejszy mecz z Wisłą odwołany
2020-08-21

Mający odbyć się jutro mecz ligowy z Wisłą Sandomierz został odwołany ze względu na pozytywny wynik testu na koronawirusa u jednego z naszych zawodników.

Jeszcze dziś rano piłkarze pierwszego zespołu byli gotowi na jutrzejszą podróż do Sandomierza na spotkanie z Wisłą. Wczoraj u jednego z naszych zawodników zaczęły pojawiać się jednak niepokojące objawy, tj. utrata węchu oraz smaku. Wcześniej, wyniki jego testów przeprowadzanych przed pierwszym terminem meczu z Pogonią Szczecin dały wynik negatywny.

Mając jednak na uwadze bezpieczeństwo swoich najbliższych, swoje oraz drużyny, dzisiaj nasz zawodnik wykonał nowe testy na obecność wirusa Wirus SARS-CoV-2. Niestety dały one wynik pozytywny.

W związku z tym zarówno sam zawodnik, jak i cała pierwsza drużyna wraz ze sztabem od dziś zostali skierowani na izolację domową, przez co naturalnie jutrzejsze spotkanie nie może się odbyć. Teraz musimy poczekać na badanie wymazowe całej drużyny oraz decyzję Sanepidu, po czym będą podejmowane kolejne decyzje.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY