Skalnik Kamionka Wielka – NKP Podhale Nowy Targ

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Skalnik Kamionka Wielka – NKP Podhale Nowy Targ
2014-08-16

Podhalanie mecz rozstrzygnęli w drugiej połowie, kiedy zdobyli wszystkie swoje bramki. Pierwsza, w 63 minucie, była autorstwa Macieja Gogoli, który sfinalizował akcję duetu Sebastian Świerzbiński – Rafał Hałgas. W 87 min na 0:2 podwyższył K. Dudek, który po dalekim podaniu od Świerzbińskiego, wygrał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Wynik meczu ustalił w 90 minucie Hałgas, który po dośrodkowaniu z lewej strony Roberta Mroszczaka z 7 metrów nie dał szans golkiperowi Skalnika.

Skalnik Kamionka Wielka – NKP Podhale Nowy Targ 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Gogola 63, 0:2 Dudek 87, 0:3 Hałgas 90.
Podhale: G. Antolak – Janasik, Gąsiorek, Krzystyniak, Anioł ŻK – Misiura (67 R. Antolak), Gogola ŻK, Hałgas ŻK, Dudek (89 Bobek) – Świerzbiński (90 Bobak) , Lichacz (58 Mroszczak)