Nowy pomocnik w NKP Podhale!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Nowy pomocnik w NKP Podhale!
2016-08-12

fot. Lugher77 / dumastolicy.pl

Miło nam poinformować, że kontrakt z naszym klubem podpisał dzisiaj 25-letni pomocnik, Adrian Ligienza, ostatnio reprezentujący Broń Radom oraz Dolcan Ząbki.


Fot: Gullringens GoIF

Adrian Ligienza to pochodzący z Lublina 25-letni pomocnik, który swoją przygodę z piłką rozpoczynał w juniorach klubu BKS Lublin. W wieku juniorskim klub zmieniał aż 7 (!) razy, w końcu trafiając do zespoły Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków, gdzie grał od sezonu 2007/2008 aż do sezonu 2010/2011. Na wiosnę 2011 roku przeniósł się do Motoru Lublin (z którym Podhale będzie rywalizowało w III lidze w tym sezonie). Później również 7 razy zmieniał klub. Grał m. in. w Avii Świdnik, MKS Polonii Warszawa, szwedzkim (!) Gullringens GoIF, I-ligowym Dolcanie Ząbki (jesień zeszłego sezonu) oraz III-ligowej Broni Radom. 

Właśnie z Radomia trafił do Nowego Targu, z którym związał się kontraktem na najbliższy sezon. Informacja z pewnością bardzo cieszy sztab szkoleniowy NKP, który w ostatnich dniach narzekał na braki kadrowe spowodowane licznymi kontuzjami.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY