Kolejny etap szkolenia ProTrainUp!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Kolejny etap szkolenia ProTrainUp!
2017-01-09

O ostatnim szkoleniu ProTrainUp dla trenerów naszego klubu oraz klubów partnerskich opowiadają: dyrektor Akademii Piłkarskiej Podhala, Tomasz Gorczyk oraz Trener koordynator d/s szkolenia, Tomasz Ligudziński.

Pod koniec zeszłego tygodnia  zakończono etap, kiedy program Protrainup był tylko dla trenerów naszego klubu i z początkiem roku wychodzimy śmielej do rodziców, będzie to forma komunikacji między rodzicami a trenerem poszczególnej grupy jak i klubem. Od teraz każdy rodzic będzie mógł sprawdzić kiedy, gdzie i jaki trening się odbywa oraz będzie to ściśle podporządkowane systemowi szkolenia przyjętemu w naszym klubie. Na wszystkie pytania licznie zebranej kadry trenerskiej NKP Podhale oraz klubów partnerskich odpowiadał Bartomiej Zdrzałek - powiedział Dyrektor Akademii Tomasz Gorczyk.


Od lewej: Tomasz Gorczyk, Tomasz Ligudziński, Bartłomiej Zdrzałek

Od teraz każdy adept piłkarskiego rzemiosła będzie monitorowany pod każdym względem. Łatwo będzie zaobserwować kiedy wykonał skok pokwitaniowy, czyli fakt dużego wzrostu wysokości ciała w ciągu roku, który skutkuje obniżeniem wartości koordynacji ruchowej lub przy dłuższej absencji zawodnika co zostało zaniedbane i co będzie trzeba wykonać, dzięki czemu będzie można to łatwo zdiagnozować, również braki w wyszkoleniu - powiedział Trener koordynator d/s szkolenia Tomasz Ligudziński.

Nasi trenerzy niebawem wyjadą na staże do różnych klubów. Do jakich konkretnie? O tym niebawem.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY