NKP Podhale jak jedna rodzina

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ NKP Podhale jak jedna rodzina
2016-12-09

Wczoraj wieczorem w Karczmie u Borzanka odbyło się klubowe spotkanie wigilijne. Swoją obecnością zaszczycili: sponsor główny klubu - Pan Wiesław Wojas, przedstawiciele Zarządu z Prezesem Andrzejem Podgórskim na czele, a także zawodnicy pierwszej drużyny i pracownicy klubu.

Podczas spotkania w gościnnych progach Karczmy u Borzanka panowała iście rodzinna atmosfera. Po kilku słowach wstępu Prezesa klubu - Pana Andrzej Podgórskiego oraz właściciela firmy Wojas, Pana Wiesława Wojasa, zawodnicy, trenerzy, działacze i pracownicy klubu przystąpili do dzielenia się opłatkiem.

Z niektórymi widzimy się po raz pierwszy w tak dużym gronie. To wyjątkowy dla nas czas i wyjątkowe spotkanie. Oprócz tradycyjnych zwyczajów wigilijnej wieczerzy mamy też okazję do podsumowania dotychczasowych osiągnięć i sukcesów. Z pewnością cieszy powołanie do życia Akademii Piłkarskiej Podhala i coraz lepsze wyniki pierwszej drużyny. Pragniemy stawiać na wychowanie młodzieży, bo klub to właśnie połączenie pionu młodzieżowego i drużyn seniorskich. By nie przedłużać, chciałbym życzyć wszystkim dużo zdrowia, wytrwałości, cierpliwości i dobrych relacji z otoczeniem. Na teraz z kolei zdrowych i wesołych świąt, byśmy mogli po nich spotkać się w takim samym gronie jak dzisiaj - życzył wszystkim Andrzej Podgórski.

Cieszę się, że mogę być tutaj razem z wami. Celem naszych wspólnych działań jest po prostu stworzenie na Podhalu dobrej piłki. Ja mogę w tym pomóc, ale wszystko zadziała dopiero wtedy, gdy również wy pomożecie. Wierzę, że nasza współpraca przyniesie wymierne efekty. Na zbliżający się czas życzę wam z kolei wszystkiego najlepszego, unikania jakichkolwiek kontuzji i spokojnych Świąt - zwracał się do obecnych na sali Wiesław Wojas.

Przy wigilijnym stole nie zabrakło również wielu życzeń między zawodnikami, trenerami i pracownikami klubu. Dominowały zaś te, które są chyba dla sportowców najważniejsze - a więc dużo zdrowia. Gdy część "życzeniowa" dobiegła końca, wszyscy przystąpili do wspólnej kolacji, po której każdy miał okazję miło spędzić czas w gronie tych, którzy na co dzień tworzą jedną wielką rodzinę, zwaną "NKP Podhale Nowy Targ".

 


Klubowe spotkanie wigilijne rozpoczęło zimową przerwę w treningach pierwszej drużyny, która do zajęć wróci 9 stycznia. Na teraz każdy z zawodników otrzymał zaś rozpiskę treningów indywidualnych, które piłkarze mają realizować podczas przerwy świątecznej. Do rozgrywek ligowych zawodnicy pierwszej drużyny mają wrócić 4 marca przyszłego roku.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY