Wisła II Kraków vs. NKP PODHALE Nowy Targ

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Wisła II Kraków vs. NKP PODHALE Nowy Targ
2015-11-08

W 15. kolejce III ligi Małopolsko-Świętokrzyskiej drużyna NKP rozgrywała wyjazdowe spotkanie z rezerwami Wisły Kraków. Mecz zakończył się zwycięstwem gośći 0-2, a kluczem do wygranej okazały się stałem fragmenty gry. Początek spotkania wyrównany, brak było dogodnych okazji bramkowych. W 21. minucie spotkanie zawodnik NKP Świerzbiński wykonywał rzut rożny, a najlepiej w zamieszaniu podbramkowym odnalazł się Mikołajczyk, który z bliska wepchnął futbolówkę do bramki.

Swoich okazji na wyrównanie szukali Krakowianie, jednak ich strzały były niecelne lub wyłapywał je Różalski. Druga bramka padła w 70. minucie i również po rzucie rożnym, tym razem bitym przez Drobnaka. Dośrodkowanie na bramkę zamienił będący w wysokiej formie Urbański, było to jego 7 trafienie w tej rundzie. Wynik mógł być wyższy jednak w 90. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Świerzbiński, którego strzał po rękach bramkarza zatrzymał się na słupku.