Odszedł człowiek zasłużony dla Klubu

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Odszedł człowiek zasłużony dla Klubu
2020-05-14

Wczoraj rano otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość. Całą nowotarską społeczność dotknęła smierć śp. Marka Fryźlewicza - burmistrza Miasta w latach 1996-2014.

Pan Marek Fryźlewicz przewodził naszemu Miastu blisko 5 kadencji, a po ich zakończeniu stale uczestniczył w życiu naszej lokalnej wspólnoty. Brał udział w sesjach Rady Miasta i propagował historię naszej małej ojczyzny, zawsze też interesował się życiem naszego Klubu, często goszcząc na meczach pierwszego zespołu.

To właśnie za jego kadencji powstał nowy Stadion Miejski przy ul. Kolejowej, z którego do dziś korzysta Klub i Akademia NKP Podhale. Zainteresowanie burmistrza i jego wkład w rozwój nowotarskiej piłki były dla nas nieocenionym wsparciem.

Wraz z wielką wdzięcznością za wszelkie dobro, jakie otrzymaliśmy, składamy na ręce rodziny i najbliższych Pana Marka Fryźlewicza szczere wyrazy żalu i prosimy o przyjęcie kondolencji.

Michał Rubiś - p.o. Prezesa
wraz ze wszystkimi Członkami Zarządu Klubu NKP Podhale Nowy Targ


Msza święta pogrzebowa odbędzie się 16 maja (w sobotę) o godzinie 12:00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY