Wspieramy Janka Nykazę!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Wspieramy Janka Nykazę!
2017-04-11

Mocno zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do wsparcia piłkarza Wierchy Lasek - Janka Nykazy, który niedawno uległ poważnemu wypadkowi. Więcej w poniższym artykule.

Jak czytamy na głównej stronie zbiórki pieniędzy dla Janka (zachowana oryginalna pisownia):

Janek uległ wypadkowi drogowemu dnia 10 luty 2017 r. i w skutek tego zdarzenia pozostaje w stanie śpiączki. Stan jego powoduje, iż należy podjąć natychmiastową rehabilitacje i leczenie oraz próbę wybudzenia w klinice "Budzik" w Warszawie. Działania te obłożone są wysokimi kosztami, dlatego też potrzebne jest wsparcie finansowe jego leczenia i pobytu w tejże placówce. Zwracamy się wraz z rodziną państwa Nykaza o wsparcie jego leczenia, gdyż koszty przekraczają możliwości finansowe rodziny. Każda pomoc będzie bardzo przydatną przy powrocie Janka do zdrowia. Pomóżmy mu wrócić do swoich pasji. Janek to były uczeń Gimnazjum nr 3 w Klikuszowej, obecnie uczeń II klasy w Zespole Szkół im St. Staszica w Nowym Targu. Zawodnik LKS Wierchy Lasek, Reprezentant Kadry Podhala U17 Podhale. Jego pasją zawsze była piłka nożna. Łączył obowiązki uczniowskie z treningami piłkarskimi. Zawodnik wybitnie uzdolniony, rokujący znakomitą przyszłość w piłce nożnej, czego przykładem był jego udział w rozgrywkach w Dolnym Kubinie(Słowacja) w reprezentacji Podhala U17.

Do akcji co rusz przyłączają się kolejne kluby piłkarskie z Podhala i masa ludzi dobrej woli. Małą cegiełkę do zbiórki dołożył też nasz klub, a konkretnie zawodnicy pierwszej i drugiej drużyny oraz kibice podczas ostatniego meczu pomiędzy NKP Podhale a Radzyniem Podlaskim (III liga), którzy wsparli zbiórkę zorganizowaną przez "Wspieramy Janka Nykaze".

Jeżeli wy również checie wesprzeć ten szczytny cel, zapraszamy po szczegóły: tutaj.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY