Wynik / Terminarz II liga MLJM

Strona główna / JUNIORZY MŁODSI / Wynik / Terminarz II liga MLJM

MAŁOPOLSKA 2. LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

JUNIOR MŁODSZY WIOSNA 2019

KOLEJKA

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZ.

MECZ

WYNIK

STRZELCY

1.

17.03.2019

Niedziela

15:00

NKP Podhale - Soła Oświęcim

1:2

Podhale: 

2.

23.03.2019

Sobota

12:00

AP Profi Zielonki - NKP Podhale

 

-

3.

30.03.2019

Sobota

10:00

NKP Podhale - MKS Limanovia

 

 

4.

06.04.2019

Sobota

15:00

Sandecja II Nowy Sącz - NKP Podhale

 

 

5.

14.04.2019

Niedziela

12:00

NKP Podhale - MUKS TAP Tarnów

 

 

6.

20.04.2019

Sobota

10:00

NKP Podhale - Dalin Myślenice

 

-

7.

27.04.2019

Sobota

10:00

Dunajec Nowy Sącz - NKP Podhale

 

 

8.

01.05.2019

Środa

11:00

Unia Oświęcim - NKP Podhale

 

 

9.

04.05.2019

Sobota

10:00

NKP Podhale - AP Profi Zielonki

 

 

10.

11.05.2019

Sobota

10:00

MKS Limanovia - NKP Podhale

 

 

11.

18.05.2019

Sobota

10:00

NKP Podhale - Sandecja II Nowy Sącz

 

 

12.

25.05.2019

Sobota

11:30

MUKS TAP Tarnów - NKP Podhale

 

 

13.

02.06.2019

Niedziela

14:00

Dalin Myślenice - NKP Podhale

 

 

14.

08.06.2019

Sobota

13:30

NKP Podhale - Dunajec Nowy Sącz

 

 


JUNIOR MŁODSZY JESIEŃ 2018

KOLEJKA

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZ.

MECZ

WYNIK

STRZELCY

1.

22.08.2018

Środa

16:30

NKP Podhale  – Wiktoria Jaworzno

5:2

Podhale: Rzadkosz x2, Pacyga x2, Wnekowicz

2.

18.08.2018

Sobota

10:00

NKP Podhale – Pcimianka Pcim

0:10

-

3.

25.08.2018

Sobota

10:00

Okocimski Brzesko – NKP Podhale

3:4

Podhale: Kulman, Szwajnos x3

4.

29.08.2018

Środa

18:00

NKP Podhale – Soła Oświęcim

1:1

Podhale: Szwajnos

5.

02.09.2018

Niedziela

11:00

Dalin Myślenice – NKP Podhale

0:2

Podhale: Pranica, Szwajnos

6.

08.09.2018

Sobota

10:00

NKP Podhale – Sandecja II Nowy Sącz

3:0

-

7.

15.09.2018

Sobota

11:00

Unia Tarnów – NKP Podhale

6:2

Podhale: Majerczak, Ptak

8.

23.09.2018

Niedziela

10:00

Viktoria Jaworzno – NKP Podhale

0:1

Podhale: Pacyga

9.

29.09.2018

Sobota

10:00

Pcimianka Pcim – NKP Podhale

3:1

Podhale: Pranica

10.

06.10.2018

Sobota

10:00

NKP Podhale – Okocimski Brzesko

7:1

Podhale: Pranica x3, Szwajnos x2, Wnękowicz, Rzadkosz

11.

14.10.2018

Niedziela

11:00

Soła Oświęcim - NKP Podhale

2:1

Podhale: Pacyga

12.

20.10.2018

Sobota

10:00

NKP Podhale -   Dalin Myślenice

1:4

Podhale: Pranica

13.

27.10.2018

Sobota

11:00

Sandecja II Nowy Sącz  - NKP Podhale

5:2

Podhale: Pranica, Kulman

14.

03.11.2018

Sobota

11:00

NKP Podhale - Unia Tarnów

6:0

Podhale: Szwajnos, Pacyga, Rzadkosz, Czubiak, Wójcik, Ptak

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY